BA033CC0FP-E2 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 8,977
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 38,643
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 154
onsemi
Texas Instruments
קיים במלאי: 618
onsemi
Texas Instruments
קיים במלאי: 56
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A TO-252
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TO-252
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
BA033CC0FP-E2
מק"ט מוצר של DigiKey
BA033CC0FP-E2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BA033CC0FP-E2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BA033CC0FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BA033CC0FP-E2
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BA033CC0FP-E2 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
2.5 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
5 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מאפייני הגנה
זרם יתר, טמפרטורת-יתר, מתח-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - כניסה (מקס')
25V
מארז ההתקן של הספק
TO-252
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V