BD12IC0VEFJ-ME2
מק"ט מוצר של DigiKey
846-BD12IC0VEFJ-ME2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-BD12IC0VEFJ-ME2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-BD12IC0VEFJ-ME2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BD12IC0VEFJ-ME2
תיאור
IC REG LINEAR 1.2V 1A 8-HTSOP-J
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A ‎8-HTSOP-J‎
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
700 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
אפשור, אתחול רך
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג היציאה
דירוג
לרכב
מספר המייצבים
1
הרשאה
AEC-Q100
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.2V