BD33FA1FP3-ZTL
מק"ט מוצר של DigiKey
BD33FA1FP3-ZTLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BD33FA1FP3-ZTLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BD33FA1FP3-ZTLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BD33FA1FP3-ZTL
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA ‎SOT-89-3‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BD33FA1FP3-ZTL דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏3‏ ב-mA‏100‏
יצרן
זרם - יציאה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
700 µA
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, אתחול-רך
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C (TA)
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
TO-243AA
מתח - כניסה (מקס')
25V
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-89-3‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V