BD33FC0WEFJ-E2
מק"ט מוצר של DigiKey
BD33FC0WEFJ-E2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BD33FC0WEFJ-E2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BD33FC0WEFJ-E2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BD33FC0WEFJ-E2
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1A 8-HTSOP-J
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A ‎8-HTSOP-J‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BD33FC0WEFJ-E2 דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
0.5 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
2.5 mA
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C (TA)
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
26.5V
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154‏, 3.90 מ"מ) פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V