BR25H040F-2LBH2
מק"ט מוצר של DigiKey
BR25H040F-2LBH2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BR25H040F-2LBH2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BR25H040F-2LBH2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BR25H040F-2LBH2
תיאור
IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8SOP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 4Kbit SPI 10 MHz 8‎-SOP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BR25H040F-2LBH2 דגמים
קטגוריה
ממשק זיכרון
SPI
יצרן
תדר השעון
10 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
4ms
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מתח - הספקה
2.5V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)