BR25H040FJ-2CE2
מק"ט מוצר של DigiKey
BR25H040FJ-2CE2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BR25H040FJ-2CE2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BR25H040FJ-2CE2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BR25H040FJ-2CE2
תיאור
IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8SOPJ
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 4Kbit SPI 10 MHz ‎8-SOP-J‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BR25H040FJ-2CE2 דגמים
קטגוריה
תדר השעון
10 MHz
יצרן
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
4ms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה
2.5V ~ 5.5V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)