BR25H040FJ-2CE2 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8SOPJ |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | EEPROM זיכרון IC 4Kbit SPI 10 MHz 8-SOP-J |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BR25H040FJ-2CE2 דגמים |
קטגוריה | תדר השעון 10 MHz |
יצרן | זמן מחזור כתיבה - מילה, דף 4ms |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מתח - הספקה 2.5V ~ 5.5V |
סטטוס החלק לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C (TA) |