BSM180D12P3C007
מק"ט מוצר של DigiKey
BSM180D12P3C007-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BSM180D12P3C007
תיאור
MOSFET 2N-CH 1200V 180A MODULE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 1200V (1.2kV) 180A (Tc) 880W הרכבה משטחית מודול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BSM180D12P3C007 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5.6‏ ב-mA‏50‏
יצרן
Rohm Semiconductor
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
900pF ב-10V
אריזה
בתפזורת
הספק - מקס'
880W
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
175°C (TJ)
טכנולוגיה
קרביד סיליקון (SiC)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תצורה
2 תעלות N (כפול)
מארז‏ / תיבה
מודול
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1200V (1.2kV)
מארז ההתקן של הספק
מודול
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
180A (Tc)