BSM400D12P2G003
מק"ט מוצר של DigiKey
846-BSM400D12P2G003-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BSM400D12P2G003
תיאור
MOSFET 2N-CH 1200V 400A MODULE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 1200V (1.2kV) 400A (Tc) 2450W (Tc) מודול
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏85‏
יצרן
Rohm Semiconductor
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
38000pF ב-10V
אריזה
בתפזורת
הספק - מקס'
2450W (Tc)
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
קרביד סיליקון (SiC)
מארז‏ / תיבה
מודול
תצורה
שתי תעלות-N (חצי-גשר)
מארז ההתקן של הספק
מודול
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1200V (1.2kV)
מספר מוצר בסיס
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
400A (Tc)