BU11JA2MNVX-CTL
מק"ט מוצר של DigiKey
BU11JA2MNVX-CTLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BU11JA2MNVX-CTLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BU11JA2MNVX-CTLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BU11JA2MNVX-CTL
תיאור
IC REG LINEAR 1.1V SSON004R1010
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA SSON004R1010
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BU11JA2MNVX-CTL דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
90 µA
יצרן
PSRR
70dB (1kHz)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
אפשור
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
דירוג
לרכב
מספר המייצבים
1
הרשאה
AEC-Q100
מתח - כניסה (מקס')
6V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.1V