BU28TD3WG-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
BU28TD3WGTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BU28TD3WGCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BU28TD3WGDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BU28TD3WG-TR
תיאור
IC REG LINEAR 2.8V 200MA 5-SSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎5-SSOP‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BU28TD3WG-TR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
60 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.8V