BU33TD2WNVX-TL
מק"ט מוצר של DigiKey
BU33TD2WNVX-TLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BU33TD2WNVX-TLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BU33TD2WNVX-TLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BU33TD2WNVX-TL
תיאור
IC REG LIN 3.3V 200MA 4SSON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎SSON004X1010‎
מודלים EDA/CAD
BU33TD2WNVX-TL דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
60 µA
PSRR
70dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
‎4-UDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V