BV1HD045EFJ-CE2
מק"ט מוצר של DigiKey
846-BV1HD045EFJ-CE2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-BV1HD045EFJ-CE2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-BV1HD045EFJ-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BV1HD045EFJ-CE2
תיאור
AUTOMOTIVE 1CH 45 M HIGH-SIDE SW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתג/דוחף להספקת-כוח 1:1 תעלת N 21A ‎8-HTSOP-J‎
קטגוריה
זרם - יציאה (מקס')
21A
יצרן
Rds On (טיפוסי)
45mOhm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג כניסה
לא הופך
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
מבוקר קצב שינוי (Slew Rate)
סוג מתג
הגנה מפני תקלות
הגבלת זרם (מתכווננת), גילוי עומס פתוח, טמפרטורת-יתר, סוללה הפוכה, UVLO
מספר היציאות
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
יחס - כניסה:יציאה
1:1
דירוג
לרכב
תצורת יציאה
צד גבוה
הרשאה
AEC-Q100
סוג היציאה
תעלת N
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ממשק
לוגי
מארז ההתקן של הספק
‎8-HTSOP-J‎
מתח - עומס
6V ~ 28V
מארז‏ / תיבה
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
7V