BZX84B12VLYFHT116 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 12V 250MW SOT23 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 12 V 250 mW ±1.67% הרכבה משטחית SOT-23 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 100 nA @ 8 V |
יצרן | טמפרטורת פעולה 150°C (TJ) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק פעיל | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±1.67% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 250 mW | מארז ההתקן של הספק SOT-23 |
עכבה (מקס') (Zzt) 25 Ohms |