CDZVT2R5.1B
מק"ט מוצר של DigiKey
CDZVT2R5.1BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CDZVT2R5.1BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CDZVT2R5.1BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDZVT2R5.1B
תיאור
DIODE ZENER 5.1V 100MW VMN2M
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.1 V 100 mW הרכבה משטחית VMN2M (SOD-923)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CDZVT2R5.1B דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 1.5 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
VMN2M (SOD-923)
הספק - מקס'
100 mW