EDZVFHT2R36B
מק"ט מוצר של DigiKey
EDZVFHT2R36BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
EDZVFHT2R36BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
EDZVFHT2R36BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EDZVFHT2R36B
תיאור
DIODE ZENER 36V 150MW EMD2
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 36 V 150 mW ±2.5% הרכבה משטחית EMD2
מודלים EDA/CAD
EDZVFHT2R36B דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 27 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טולרנס
±2.5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
150 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
300 Ohms