EDZVFHT2R36B | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 36V 150MW EMD2 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 36 V 150 mW ±2.5% הרכבה משטחית EMD2 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EDZVFHT2R36B דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 100 nA @ 27 V |
יצרן | טמפרטורת פעולה 150°C (TJ) |
טולרנס ±2.5% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 150 mW | מארז ההתקן של הספק EMD2 |
עכבה (מקס') (Zzt) 300 Ohms | מספר מוצר בסיס |