EDZVFHT2R8.2B
מק"ט מוצר של DigiKey
EDZVFHT2R8.2BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
EDZVFHT2R8.2BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
EDZVFHT2R8.2BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EDZVFHT2R8.2B
תיאור
DIODE ZENER 8.2V 150MW EMD2
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 8.2 V 150 mW ±2.07% הרכבה משטחית EMD2
מודלים EDA/CAD
EDZVFHT2R8.2B דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 5 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טולרנס
±2.07%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
150 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms