EDZVFHT2R8.2B | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 8.2V 150MW EMD2 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 8.2 V 150 mW ±2.07% הרכבה משטחית EMD2 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EDZVFHT2R8.2B דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 500 nA @ 5 V |
יצרן | טמפרטורת פעולה 150°C (TJ) |
טולרנס ±2.07% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 150 mW | מארז ההתקן של הספק EMD2 |
עכבה (מקס') (Zzt) 30 Ohms | מספר מוצר בסיס |