EDZVT2R10B
מק"ט מוצר של DigiKey
EDZVT2R10BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
EDZVT2R10BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
EDZVT2R10BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EDZVT2R10B
תיאור
DIODE ZENER 10V 150MW EMD2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 10 V 150 mW הרכבה משטחית EMD2
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EDZVT2R10B דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 7 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
EMD2
הספק - מקס'
150 mW