EDZVT2R24B
מק"ט מוצר של DigiKey
EDZVT2R24BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
EDZVT2R24BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
EDZVT2R24BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EDZVT2R24B
תיאור
DIODE ZENER 24V 150MW EMD2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 24 V 150 mW ±2% הרכבה משטחית EMD2
מודלים EDA/CAD
EDZVT2R24B דגמים
עכבה (מקס') (Zzt)
120 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 19 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
150 mW