EDZVT2R36B
מק"ט מוצר של DigiKey
EDZVT2R36BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
EDZVT2R36BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
EDZVT2R36BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EDZVT2R36B
תיאור
DIODE ZENER 36V 150MW EMD2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 36 V 150 mW ±3% הרכבה משטחית EMD2
מודלים EDA/CAD
EDZVT2R36B דגמים
עכבה (מקס') (Zzt)
300 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 27 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±3%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
150 mW