EDZVT2R36B | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 36V 150MW EMD2 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 36 V 150 mW ±3% הרכבה משטחית EMD2 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EDZVT2R36B דגמים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 300 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 100 nA @ 27 V |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
טולרנס ±3% | מספר מוצר בסיס |
הספק - מקס' 150 mW |