EDZVT2R6.8B
מק"ט מוצר של DigiKey
EDZVT2R6.8BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
EDZVT2R6.8BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
EDZVT2R6.8BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EDZVT2R6.8B
תיאור
DIODE ZENER 6.8V 150MW EMD2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 6.8 V 150 mW ±2% הרכבה משטחית EMD2
מודלים EDA/CAD
EDZVT2R6.8B דגמים
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 3.5 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
150 mW