JMZVTR8.2B
מק"ט מוצר של DigiKey
846-JMZVTR8.2BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-JMZVTR8.2BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-JMZVTR8.2BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
JMZVTR8.2B
תיאור
1000MW, 5V, PMDE, ZENER DIODE :
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 8.2 V 1 W ±2.07% הרכבה משטחית PMDE
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2.07%
מארז ההתקן של הספק
PMDE
הספק - מקס'
1 W