KDZLVTFTR62
מק"ט מוצר של DigiKey
KDZLVTFTR62TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
KDZLVTFTR62CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
KDZLVTFTR62DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KDZLVTFTR62
תיאור
DIODE ZENER 62V 1W SOD123FL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 62 V 1 W הרכבה משטחית SOD-123FL
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
KDZLVTFTR62 דגמים
טמפרטורת פעולה
150°C
יצרן
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
1 W
מארז ההתקן של הספק
SOD-123FL
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 47 V