MCR01SMQPF1000 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | 1005(0402)SIZE, HIGH POWER THICK |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 6 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מאפיינים AEC-Q200 לכלי-רכב |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |