MCR01SMQPF7500
מק"ט מוצר של DigiKey
846-MCR01SMQPF7500TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-MCR01SMQPF7500CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-MCR01SMQPF7500DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCR01SMQPF7500
תיאור
1005(0402)SIZE, HIGH POWER THICK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
750 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C