R6004KNJTL
מק"ט מוצר של DigiKey
846-R6004KNJTLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R6004KNJTL
תיאור
MOSFET N-CHANNEL 600V 4A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 600 V 4A (Tc) 58W (Tc) הרכבה משטחית LPTS
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
R6004KNJTL דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
10.2 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
280 pF @ 25 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
58W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LPTS
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V