R6015ENXC7G
מק"ט מוצר של DigiKey
846-R6015ENXC7G-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R6015ENXC7G
תיאור
600V 15A TO-220FM, LOW-NOISE POW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 600 V 15A (Tc) 60W (Tc) חור מעבר ‎TO-220FM‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
40 nC @ 10 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
910 pF @ 25 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
60W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220FM‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V