R8003KND3TL1
מק"ט מוצר של DigiKey
846-R8003KND3TL1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-R8003KND3TL1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-R8003KND3TL1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R8003KND3TL1
תיאור
HIGH-SPEED SWITCHING NCH 800V 3A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 800 V 3A (Ta) 45W (Ta) הרכבה משטחית TO-252
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-mA‏2‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
11.5 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
300 pF @ 100 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
45W (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
800 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-252
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V