RB058LAM-60TFTR
מק"ט מוצר של DigiKey
RB058LAM-60TFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB058LAM-60TFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB058LAM-60TFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB058LAM-60TFTR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 3A PMDTM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 60 V 3A הרכבה משטחית PMDTM
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RB058LAM-60TFTR דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
35.3 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
4 µA @ 60 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
מארז ההתקן של הספק
PMDTM
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
640 mV @ 3 A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA