RB068LAM-60TFTR
מק"ט מוצר של DigiKey
RB068LAM-60TFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB068LAM-60TFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB068LAM-60TFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB068LAM-60TFTR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDTM
תיאור מפורט
דיודות 60 V 2A הרכבה משטחית PMDTM
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RB068LAM-60TFTR דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 60 V
יצרן
דירוג
לרכב
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז ההתקן של הספק
PMDTM
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
680 mV @ 2 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA