RB068MM100TFTR
מק"ט מוצר של DigiKey
RB068MM100TFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB068MM100TFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB068MM100TFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB068MM100TFTR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 2A PMDU
תיאור מפורט
דיודות 100 V 2A הרכבה משטחית ‎PMDU‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RB068MM100TFTR דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
400 nA @ 100 V
יצרן
דירוג
לרכב
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎PMDU‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
870 mV @ 2 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA