RB088LAM-40TR
מק"ט מוצר של DigiKey
846-RB088LAM-40TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-RB088LAM-40CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-RB088LAM-40DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB088LAM-40TR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 5A PMDTM
תיאור מפורט
דיודות 40 V 5A הרכבה משטחית PMDTM
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
3.6 µA @ 40 V
מארז ההתקן של הספק
PMDTM
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
5A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
710 mV @ 5 A