RB160VAM-40TR
מק"ט מוצר של DigiKey
RB160VAM-40TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB160VAM-40CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB160VAM-40DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB160VAM-40TR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 1A TUMD2M
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 1A הרכבה משטחית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RB160VAM-40TR דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
550 mV @ 700 mA
יצרן
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 40 V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A