RB162LAM-60TFTR
מק"ט מוצר של DigiKey
RB162LAM-60TFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB162LAM-60TFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB162LAM-60TFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB162LAM-60TFTR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDTM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 60 V 1A הרכבה משטחית PMDTM
מודלים EDA/CAD
RB162LAM-60TFTR דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 60 V
יצרן
דירוג
לרכב
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז ההתקן של הספק
PMDTM
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA