RB162MM-60TR
מק"ט מוצר של DigiKey
RB162MM-60TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB162MM-60CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB162MM-60DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB162MM-60TR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 60 V 1A הרכבה משטחית ‎PMDU‎
מודלים EDA/CAD
RB162MM-60TR דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 60 V
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
‎PMDU‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
650 mV @ 1 A