RB168L-40TE25
מק"ט מוצר של DigiKey
RB168L-40TE25TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB168L-40TE25CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB168L-40TE25DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB168L-40TE25
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 1A הרכבה משטחית ‎PMDS‎
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
550 nA @ 40 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
‎PMDS‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
650 mV @ 1 A