RB168L-40TE25 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDS |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 40 V 1A הרכבה משטחית PMDS |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 550 nA @ 40 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה |
סטטוס החלק לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה | מארז / תיבה |
טכנולוגיה | מארז ההתקן של הספק PMDS |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 40 V | טמפרטורת פעולה - צומת 150°C (מקס') |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 1A | מספר מוצר בסיס |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 650 mV @ 1 A |