RB168LAM-40TR
מק"ט מוצר של DigiKey
RB168LAM-40TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB168LAM-40CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB168LAM-40DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB168LAM-40TR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDTM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 1A הרכבה משטחית PMDTM
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RB168LAM-40TR דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 40 V
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
PMDTM
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
690 mV @ 1 A