RB168MM-40TFTR
מק"ט מוצר של DigiKey
RB168MM-40TFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB168MM-40TFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB168MM-40TFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB168MM-40TFTR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 1A הרכבה משטחית ‎PMDU‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RB168MM-40TFTR דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
550 nA @ 40 V
יצרן
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז ההתקן של הספק
‎PMDU‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
650 mV @ 1 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA