RB450FT106 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTKY 40V 100MA UMD3 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 40 V 100mA הרכבה משטחית UMD3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | RB450FT106 דגמים |
קטגוריה | מהירות אות חלש עד זרם Io 200mA, כל מהירות |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 1 µA @ 10 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ Vr, F 6pF ב-10V, 1MHz |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
טכנולוגיה | מארז / תיבה |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 40 V | מארז ההתקן של הספק UMD3 |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 100mA | טמפרטורת פעולה - צומת 125°C (מקס') |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 450 mV @ 10 mA | מספר מוצר בסיס |