RB450FT106
מק"ט מוצר של DigiKey
RB450FT106TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB450FT106CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB450FT106DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB450FT106
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA UMD3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 100mA הרכבה משטחית ‎UMD3‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RB450FT106 דגמים
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
6pF ב-10V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז ההתקן של הספק
‎UMD3‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
100mA
טמפרטורת פעולה - צומת
125°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
450 mV @ 10 mA