RB500VM-40FHTE-17
מק"ט מוצר של DigiKey
RB500VM-40FHTE-17TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB500VM-40FHTE-17CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB500VM-40FHTE-17DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB500VM-40FHTE-17
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA UMD2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 100mA הרכבה משטחית ‎UMD2‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RB500VM-40FHTE-17 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 10 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
6pF ב-10V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
100mA
מארז ההתקן של הספק
‎UMD2‎
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
450 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה - צומת
125°C (מקס')
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות