RB511SM-30T2R
מק"ט מוצר של DigiKey
846-RB511SM-30T2RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-RB511SM-30T2RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-RB511SM-30T2RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB511SM-30T2R
תיאור
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA EMD2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 30 V 100mA הרכבה משטחית EMD2
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
7 µA @ 10 V
מארז ההתקן של הספק
EMD2
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
טמפרטורת פעולה - צומת
125°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
100mA
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
370 mV @ 10 mA