RB511SM-40FHT2R
מק"ט מוצר של DigiKey
RB511SM-40FHT2RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB511SM-40FHT2RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB511SM-40FHT2RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB511SM-40FHT2R
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA EMD2
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 100mA הרכבה משטחית EMD2
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RB511SM-40FHT2R דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
25 µA @ 40 V
יצרן
דירוג
לרכב
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז ההתקן של הספק
EMD2
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
100mA
טמפרטורת פעולה - צומת
125°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
410 mV @ 10 mA
מספר מוצר בסיס
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות