RB520CM-30T2R אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Toshiba Semiconductor and Storage
קיים במלאי: 8,485
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Panjit International Inc.
דיודות 30 V 100mA הרכבה משטחית VMN2M (SOD-923)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RB520CM-30T2R
מק"ט מוצר של DigiKey
RB520CM-30T2RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB520CM-30T2RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB520CM-30T2RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB520CM-30T2R
תיאור
DIODE SCHOTTKY 30V 100MAVMN2M
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RB520CM-30T2R דגמים
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
VMN2M (SOD-923)
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
100mA
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
450 mV @ 10 mA