RB530CM-60T2R
מק"ט מוצר של DigiKey
RB530CM-60T2RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB530CM-60T2RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB530CM-60T2RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB530CM-60T2R
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 100MAVMN2M
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 60 V 100mA הרכבה משטחית VMN2M (SOD-923)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RB530CM-60T2R דגמים
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 60 V
מארז ההתקן של הספק
VMN2M (SOD-923)
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
100mA
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
600 mV @ 15 mA