RB561VM-40TE-17
מק"ט מוצר של DigiKey
846-RB561VM-40TE-17TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-RB561VM-40TE-17CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-RB561VM-40TE-17DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB561VM-40TE-17
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 500MA UMD2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 500mA הרכבה משטחית ‎UMD2‎
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
300 µA @ 40 V
מארז ההתקן של הספק
‎UMD2‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
טמפרטורת פעולה - צומת
125°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
500mA
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
560 mV @ 500 mA